1 € 1 USD 4,0976miercuri 05 aug 2020
Versiune
Mobile
Curajul lui Ciolacu
Grasul [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 15:36
+32/50
No sa-i mearga lui Ciolacu eliminarea infractorilor din PSD, tot partidul e format din infractori!
E scris adanc.
minrest [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 15:38
+31/45
Lauda curajul de a recunoaste ca UNA din filiale e infiltrata de infractori, si il incurajeaza sa continue. Adica, si celelate sunt la fel, sau macar si altele; dar bine ca a recunoscut macar de una.
...
tirolez [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 15:50
+12/18
L-a omorat pe ciolacu. Luni garda veche il pune pe faras.
i-auzi una, i-auzi doua, i-auzi patruzeci si
Stropuleanu [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 15:52
+6/12
doua!

uhaaaaiiiii baaaaaa, colacule baaaa!
Mare dreptate are Dl ambasador,..
constatator [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 15:53
+7/11
.si de asemenea foarte discret!
Poate d lui crede ca l ea venit mintea la cap ciumatilor, prin inchiderea unei organizatii, dar d lui ar trebui sa stie ca ciuma rosie e ca hidra, ii tai un cap si rasar doua in loc datorita fondurilor de care dispune prin confiscarea statului roman si legile care ii protejeaza in acest sens create de catre fsn-psdr-psd contra europei si americii. Cand o sa scapam de aceasta ciuma d le ambasador?
41 + 6 filiale
anion [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 16:37
+7/11
Dizolvare, dizolvare in alta forma de agregare. Infractori sunt destui incepand de la fostul PM Bombonel si pana azi si pe care Ciolacu ii apara in Parlament. Ambasadorul a vrut sa spuna ca pe interlopi trebuie sa-i scoata din filiale. Mai usor pentru ca astia se muta singuri dintr-o parte in alta si imediat zici ca nu-i mai ai.
Se apropie motiunea, e bine sa ai
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 16:54
-4/8
relatii bune si cu cealalta parte, cine stie cum o fi!
Aoleu, da' de ce?
AliB [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 16:57
-1/9
America de azi iubeste infractorii. Are unul la Casa Alba.
Ciolacul omu' lu' Haissam
Koczka [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 16:58
+6/12
Adică toate indicațiile agentului dublu Omar Haissam puse in opera de executantul Marcel, instruit corespunzător în lungile partide de vânătoare.
Mana lunga a Moscovei are însă mai multe tentacule și s-ar putea sa vina pe turnantă un alt contracandidat. Traduc mesajul domnului ambasador că l-ar prefera pe Marcel din motive informative,
Ciudat
Orpheus [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 17:10
+12/16
Parca ciolacu nu a zis nimic de infractori. A spus ca desfiinteaza filiala fiindca e "neperformanta".
Panica mare
galeo [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 17:20
-8/12
Nu mai sunt peneleii favoritii licuriciului.
E din
Futurist Irefutabil [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 17:39
-4/8
putul gandirii
comentariu
sile1 [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:06
-1/13
Citez :

”Statele Unite s-au angajat să ajute România să își atingă adevăratul potențial și să devină un lider economic european.

Ar trebui sa-i spunem d-lui ambasador ca romanii nu sunt toti din categoria alora pe care sa-i pacalesti cu margelute stralucitoare si panglici colorate.
America a avut la dispozitie 30 de ani sa faca investitii serioase in Romania si n-a facut-o,de ce ar face-o acum?
Dimpotriva am avut un Bechtel care a prejudiciat in 10 ani cu vreo 500 milioane de euro bugetul de stat.

Deocamdata bani multi au venit si vor mai veni de la Uniunea Europeana

Din cate stiu domnul A.Zuckerman nu e diplomat de cariera ci doar unul care a sprijinit campania lui Trump si a fost recompensat,din acest motiv,cu un post de ambasador.
Prin urmare daca Trump pierde alegerile s-ar putea sa nu-l mai vedem pe domnia-sa pe aici.
Iar asta e un motiv sa privim cu circumspectie afirmatiile sale care au un iz politicianist si de propaganda !
De acord cu toți care spun că tot
Rescator [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:18
+9/13
PSD-ul este infectat și înfrățit cu clanurile interlope și
cu alți indivizi din drojdia societății.Cauza pentru care
România a rămas pe loc,iar în multe domenii a
regresat, este datorată coteriei penale PSD/PCR.
Domnul Ambasador nu știe că însuși *marele*
Ciolacu(din Simileasca Buzăului) este înfrățit cu
interlopii buzoieni și cu teroristul Haisam.Deci nu are
cum să reformeze nimic,poate doar electoratul dacă
va dori!
mda, Zuckerman...
exilatul [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:22
-4/10
se zice ca evreii au inventat....coruptia....de mii de ani....si pe urma ce poti sa ceri unui "reprezentant" trumpist....se lauda si incurajeaza cei care se aseamana..
Si de ce, ma rog, interventia ambasadorului,
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:28
+2/14
care a remarcat actiunea lui Ciolacu de a destitui niste oameni corupti, "e cel putin surprinzatoare" in opinia voastra HN ?

PS. Oare nu asa trebuia sa procedeze ? Trebuia cumva sa fie nemultumit si sa o critice ?
condamnatul de la camera deputatilor...
PaiataNationala [anonim], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:48
+10/16
...este dupa gratii! Cei ce il aplaudau pe infractor vor acum sa ne conduca?! Au acum 23% din intentia electorilor! Ce popor...ce tara...cit rau a facut comunismul! Cred ca numai pesedistii sunt mindri ca pot fura "TOATA" Romania! Sa iesim cu TOTIIIIIiiiii la vot si sa schimbam in bine...cel putin pt. viitorul copiilor nostri ...Cum lucrurile nu se mai pot schimba pentru noi, este momentul ca să începem acum pentru un viitor mai bun al copiilor noștri să facem acest plan pe termen lung ca măcar copiii nostri să beneficieze de pe urma soluției inteligente alese de noi pentru liniștea lor.
Maharul asta mult dulce
Namaste! [utilizator], Sâmbătă, 1 august 2020, 18:54
-5/9
graieste, hmm...
Filialele PSD sunt de vânzare.
asavreau [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 8:24
+2/4
Așa au ajuns niște interlopi sefi la PSD Ilfov.Mai sunt filiale PSD care au fost vândute unor oameni de afaceri,chipurile pentru un management mai bun.În realitate//omul de afaceri//a făcut o afacere.Vin alegerile și cine vrea să fie trecut pe listă de candidați trebuie să plătească.Cine vrea un loc eligibil plătește mai mult.La final//omul de afaceri//își scoate suma plătită înzecit.Așa că să mă scutească Ciolacu și alții cu social democrația.Poate social cleptomania.Capitalismul de cumetrie este în floare,indicații lui Iliescu sunt respectate cu sfințenie.PSD au un fel de bulibașa zonal care aranjează afacerile în zonă.În Ardeal a trecut Dâncu.Este vânzoleală mare în Oltenia,Banat,Muntenia,cine să fie mai șef ca să aibă un cuvânt hotărâtor la întocmirea listelor și să încaseze majoritatea banilor.Dacă cei din PSD vor o schimbare în politică să recunoască cinstit modul de promovare în parlament,guvern și alte funcții,producând un cutremur care să zguduie și să schimbe clasa politică.Dacă PSD nu fac asta,este sortit pieirii.
Mircica, Breh, NiCi O Motiune Va Exista !
un domn [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 12:57
+3/5
Deoarece Ciolacuu Are Curaj sa NU o Intieze !

Sa Nu Uiti Ce Ti Am Scris !
Hotnews incearca Sa Transmita Calea Reformelor
un domn [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 12:59
0/4
De urmat in P$D
Insa
Cati P$D citesc si inteleg ce se Scrie si Comenteaza pe Hotnews ?
Stii cum spunea Creanga in celebra lui poveste :
Susufler0 [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 17:04
+3/3
"- Ce sameni aci ?

- Iaca ... saman !

- Atunci ... sa-ti iasa !"

Asa si cu PSD ! Acum 30 de ani taticutul lui, FSN-ul d-alea a semanat si de 30 de ani incoace tot d-alea recolteaza !

PS. PSD daca vrea Reforma trebuie sa parjoleasca cultura actuala si sa semene politicieni de stanga adevarati !

PPS. Crezi tu ca asa o sa se intample ? Eu ma indoiesc !
tzukerman si iohanis
muscha mbanana [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 17:13
-2/2
nu e peste ca stavridul si fizician ca iohanidu' ! hai rapidu ,gustul ciorbii !
hai sua...
muscha mbanana [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 17:17
-5/5
asa da , sa moara de ciuda iohanis si galbejitii lui ! amu , s-au ingalbenit de tot de oftica , tzucherman tine cu adevarul , psd e cea mai iubita echipa , 99,99 % din romanasi voteaza PSD ! 0.01 % cu resturile ! sa vedem ce face tramp , sa-i traiasca familia in frunte cu iubita conducatoare !
in sfarsit ...
muscha mbanana [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 17:22
-6/6
am trait s-o vad si p'asta ,un ambasador care lauda opozitia si nu mu mu mu , pe galbejitii aia de sunt pana in septembrie la guvernare , poate pana la sfarsitul lui august ,sa ai gura aurita cu platina !
Parjolul
un domn [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 18:38
+1/3
Va veni de la Cluj
Iar P$D va deveni VD
"VD" ?
Susufler0 [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 20:40
+3/3
What this means ?
Dar ti o mushti
un domn [utilizator], Duminică, 2 august 2020, 20:52
+1/3
Fara sa o uzi
Vasile