1 € 1 USD 4,1145luni 26 oct 2020
Versiune
Mobile
Bine " preparat " noul si vechiul tov. al psdeilor
Plagarus [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 16:25
+16/18
Dupa rateul / scenariul cu propunerea pt. nea Arafat a sarit in ring ac.vechi kamarad Rafila. !!!
un psdist ca toti psdistii...
Dr.Mythnick [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 16:39
+24/32
un psdist ca toti psdistii... mai mananca rahatel, mai fura nitel, & rewind...
Degeaba!
Remarque [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 16:58
+28/32
De acum tot ce vei face, inclusiv pe plan nepolitic, va fi necredibil. Faptul ca ti-ai asociat numele cu un grup infractional organizat te descalifica.

Am o curiozitate: numeste, te rog, o singura persoana din psd bun profesionist in domeniul sau si cu o reputatie nestirbita. Si pe urma poate mai stam de vorba. Aha, asa ziceam si eu.
Nu le incalci dar cat de sus sunt crezu&moralitate
UnOarecare [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 17:01
+19/19
a?
Aceasta-i intrebarea...plus ca merele bune puse impreuna cu cele stricate se strica si ele...de fapt nu pare un mar prea nemaipomenit...gen Zamfir de la Magurele.
Hmmm
Sah [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 17:05
+5/15
Cred ca psd cu aceasta ocazie a pierdut multi votanti...rafila aduce minus pentru psd!
un limbist suprevaluat, neprofesionist ....
viziru [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 17:37
+7/21
un limbist suprevaluat, neprofesionist .... hahaha asta e RAFILA.....
Curate ipsum,medice!
Nonidem [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 18:22
+16/18
Nu mi-a inspirat d-l dr.Rafila multa incredere!La inceputul pandmiei,la fel ca celalalt nou psdist-ca nu e grav, ca e o raceala,etc.Un post caldut la OMS-cine a decis alegerea dumnealui?Un altul la un institut de profil iar ca medic n-am auzit de niste performante deosebite.Invitat non stop la toate TV,nu stiu cand mai avea timp de medicina.Multa filosofie,de pe margine,fara nicio raspundere.Iar acum il critica pe cel care realmente munceste si-si asuma riscuri de care d-l Rafila e strain.Frumos si colegial!Parerea mea este ca,daca accepti sa intri in cel mai toxic si primitiv partid, vinovat inclusiv pentru halul sanatatii in Tara,pentru un alt post caldut si ocrotit de surprize-sau n-ai fost realmente un medic de top,sau coloana vertebrala este profund afectata!Curate ipsum, medice!
Si,a propos,
Nonidem [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 18:26
+17/19
Si,a propos,ati auzit in toti acesti ani de abuzuri infernale ale acestui PSD de vreo reactie publica a d-lui Rafila?
Dr. Rafila si-a valorificat capitalul de notorieta
Dilematic [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 18:58
-9/13
profesionala prin candidatura politica pe lista PSD in noul Parlament.
Exista doua posibilitati de evolutie a conduitei dlui .Rafila:
- va urma slugarnic linia politica nefasta a partidului,
- sau dimpotriva, va exercita o influenta benefica si un rol constructiv atat in parttid.cat si in Parlament.
Vom trai si vom vedea.
nu te mai scuza, acum nu mai conteaza
revo [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 19:17
+15/15
Vezi-ti de interese. Ori te-ai saturat, esti depasit si dai bir cu fugitii din mediul medical, ori ai nevoie stringenta de imunitate.
Rafila nu ne prosteşte.
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 20:12
+16/16
Chiar şi un om de onoare,valoros,ajuns membru PSD devine ticălos.
Domnule doctor,
Rebecka [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 20:30
+12/12
din momentul inscrierii dv in psd, ati dat cinstea pe rusine si bunul renume pe ocara!Totodata credibilitatea dv a ajuns la cel mai jos nivel.Indiferent ce veti spune sau veti face in legatura cu pandemia,nu va mai crede nimeni,poate doar ciuma rosie in cocina caruia tocmai v-ati varat de bunavoie....Va rog in numele oamenilor cinstiti si onesti:NU MAI IESITI la televizor cu declaratii!!!!Parerea dv,desi foarte avizata si corecta profesional,nu mai intereseaza pe nimeni!
filozofii ...
asada [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 21:09
+9/9
...de doua parale cu care mai de graba vrea sa se convinga pe el ca nu a fost decat o simpla dovada de lichelism !!!Cu marealui putere de analiza nu a inteles ce au insemnat neo -comunisti pentru ce sa intamplat in Romania !!!!Asa ca plimba ursul amaratule si catra tucalul unuia ca Ciolacu !!!!
Tentativa de furt din bani publici
constan [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 21:14
+7/7
Acesti domni care care incaseaza simultan venituri substantiale,salarii,indemnizatii,pensii din bani publici,fura pentru ca profitand de notoritate nu-si fac treaba corespunzator functiei ocupate.Domnul Rafila ne spune ca intai si intai este medic si Ciolacu l-a inteles,Sa inteleg ca Ciolacu ii tine spatele la Parlament si-i anuleaza absentele?D-le Rafila dvs veti fi ales intai si intai de alegatori,sunteti sigur ca si ei va inteleg?
Marcel Ciolacu,calul troian al serviciilor
Un cititor [utilizator], Sâmbătă, 17 octombrie 2020, 22:25
-3/7
s-a pus pe treabă.
pierdere
anion [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 10:52
0/0
Nu este o pierdere; mai multi prosti se vor alatura la PSD.
v'ati compromis
Mateiul [utilizator], Duminică, 18 octombrie 2020, 12:53
+3/3
chiar daca parerea dvs este foarte avizata profesional, v'ati murdarit politic deci orice spuneti nu mai valoreaza nimic. va astepta gâdea sa prostiti lumea pentru niste bani in plus.