1 € 1 USD 4,0969joi 26 nov 2020
Versiune
Mobile
nu e casatorit ..cu acte??? el cu furtul e cu acte
Gryphus [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 12:15
+9/9
in rest doar ilegal, fara acte
Eh da
imi_pasa_de_romania [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 12:17
+15/15
Acum va luati de om degeaba. Erau goale ca nu a gasit casuta de "Furturi: " sau "Spaga: ". Si daca nu erau, n uavea unde sa completeze. Pe bune, e tendentios, insinuati ca intentionat nu a completat. Omul e corect, dar daca nu are camp dedicat pentru venituri ilicite, unde sa le treaca?!

Si legat de coruptie. Nu cred ca exista casuta de "Hobby: " in declaratie de avere.

Deci va rog, fiti mai intelegatori cu el. Dupa ce ca e nevinovat... de unde stiu ca e nevinovat? Pai el ne-a spus. Haideti, nu fiti rai, de cate ori a mintit vreun politician la noi?! Sau oriunde in lume?
Copil mic
falcoind [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 12:20
+8/8
in comparație cu Valcov care a "îngropat " milioane in pereți , chiar asa cum o duce "băiatu" e liber bine mersi ?
Trai in concubinaj PSDistu`si vota pt familia
UnOarecare [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 12:28
+12/12
ortodoxa!
:(
bancheru83 [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 12:30
+13/13
nu putem noi,iobagii sa producem cat pot fura astia!!
Rezulta din ce ne spune Tudorache
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 13:25
+10/10
ca el e mai sarac si mai cinstit chiar si decat Ion Iliescu !

Fosta lui sotie si fosta menajera sunt bogate (daca e sa ne luam dupa sustinerile DNA si - posibil - bogata este si actuala lui concubina !

PS. Restul... e vorbe ! :))
"Sarac si cinstit !"...acest fost primar
Olyx [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 13:33
+9/9
si candidat al PSD la alegerile parlamentare. Ca si "mentorul" I.Iliescu. Asta numai daca privesti la declaratia de avere pe care e obligat sa o posteze individul...Adica la aia la care se uita si "celebra"-de trista amintire-ANI- care avea rolul initial TOCMAI de a face ca in functii de conducere si functii alese sa nu ajunga toti hotii si coruptii. E ceea ce se intampla acum si de multa vreme in institutiile publice si administratiile din Romania unde si-au gasit locul indivizi cu averi FABULOASE pe care nu le-ar putea putea justifica in vecii vecilor..."Oblojiti" de aceeasi ANI care se face ca nu "vede" cum primari, sefi de companii ale statului, sefi de servicii de achizitii si altii ca ei isi "umfla" averile peste noapte devenind multimilionari in euro pe durata mandatelor de conducere. Si asta, bineinteles, in timp ce in declaratia de avere acestia clameaza ca traiesc din salariul de bugetar de 1000 euro/luna. Adica, pe ala pe care il ia in considerare ANI, cand ii verifica pe acestia !!!...Apropo! A trecut un an si n-am auzit ca PNL ar fi facut ceva ca sa restabileasca rolul,ANI...Cu alte cuvinte, PSD+PNL=aceeasi....!
asa cum a zis un Matusalem al II-lea
revo [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 15:33
+4/4
"Sarac si cinstit".
Da , da , n-are nicio treaba ,
kokos [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 15:52
+3/3
procesul se reia in apel candva , nu se stie cand.
dar pana acum ce a facut DNA--ul?
rov [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 17:16
+2/2
modul de actiune dovedeste ca nu are curajul sa intervina la timp, sa stopeze furtul.
Acum e tardiv, in plus banii furati de la cetateni nu vor mai fi recuperati...
Macar salariile voastre sa le scoateti.

Dar firicica ce face? Se aude ca are protectie...Chiar asa?