1 € 1 USD 4,0604miercuri 16 iun 2021
Versiune
Mobile
nea Ciolacule...
Chilian [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 21:48
+12/12
Dacă sunteți în grevă mai primiți salariile? Sau pierdeți doar câte ceva pe ici pe colo și puteți merge liniștiți la mare?
Ce bine-ar fi....
Cataleya [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 21:54
+12/12
...daca i-ati lua cu voi acasa si pe hAUR-isti!
Si sa lipsiti macar vreo 3 ani din Parlament.
Nemernicilor!
daca poti
zicsieu [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 22:08
+10/12
baga si o greva foamei. nu ti-ar prinde rau. lipsa de la vot e atat de puerila si stupida. intrati si votati toti. dar asta nu se poate nu e asa? iti e frica pentru ca nu te asculta toata lumea si multi isi folosesc "propria constiinta" extrem de influentabila de punga pnl. fricos, fricos.
Greva?
ipolitic [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 22:13
+9/11
Adica nu mai mancati la cantina parlamentului?
In schimb, cu jumatate de gura si cu inima cat un purice, trebuie sa va dau dreptate in privinta lui Corina Cretu. Guvernul trebuia sa fructifice expertiza ei, ea cunoaste cel mai bine bioritmul Comisiei.
Vorba lui nea Nae, nemtii au tampitii lor, francezii au tampitii lor...noi de ce sa nu avem tampitii nostri?
Pnrr
Casargoz [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 22:18
+5/7
PNRR este un document public.
Nu e un document mare, poate fi citit de oricine.
E o lectura interesantă , și nu fac spoiler.
Merita citit.
Ciolacul e PSD si PSD e Ciolacul
Amariei [utilizator], Joi, 22 aprilie 2021, 23:24
+10/10
MI se pare mie sau in PSD a ramas doar Ciolacul? Firea, Tudose, Grindeanu...liniste.
Dancila probabil croseteaza sau poate traforeaza si gandeste " timpul nu-i pierdut, sunt tanara, am toate brosele lustruite, acusica iese Liviu si ma pune prim-ministreatza ..aghein"
Jocul continuu al PSD !
Cugetator [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 8:28
+8/8
De 30 de ani PSD se comporta dictatorial atunci cand controleaza parlamentul . In cazurile ,din pacate rare , cand nu poate exercita controlul parlamentului, PSD se da tare ranit si ameninta mereu cu greva parlamentara !
Le plătește sindicatul !
asavreau [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 9:42
+8/8
Ciolacu crede că-i salariat și are dreptul la grevă. Spune bre Ciolacu, cine-i șeful la sindicatul vostru? Și tu ce ești pe acolo?
aha
Kato01 [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 10:56
+7/7
La ce prestatie are Ciolacu, cred ca psd-istilor le e dor de Veorica.
ar trebui
nahir [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 11:08
+4/4
sa piarda macar indemnizatia de sedinta.
Ce ma intreb insa este ce fel de grava va fi aia, pentru ca ei de ani de zile, cu exceptia legilor care favorizeza borfasii, nu au facut nimic.
tocmai
nahir [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 11:11
+2/2
lipsa votantilor a dus la aparitia pacalicilor astora intr-un nr. atat de mare, la care nu putem sa nu adaugam haurul.
Corect!
BibiAfricanul [utilizator], Vineri, 23 aprilie 2021, 12:07
+2/2
Au fost, sunt si vor fi penibili. Fac putin zgomot sa nu zica lumea ca au disparut complet.
Interesant o sa fie sa vedem ce face livache cand iese si care va fi reactia masei partidului.