1 € 1 USD 4,2693miercuri 27 oct 2021
Versiune
Mobile
'Demisia este un act unilateral'. Da? Nu stiam
Gryphus [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 14:49
+11/13
noi credeam ca demisia e un act ...al altcuiva pentru tine.
dra Costin
..13 [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 14:50
+14/16
Doar a gresit antetul pe comunicatul elaborat in timpul programului de lucru de la guvern ca urmare a excesului de zel sau nu??? -

offf caldura mare!

Astept provincia!
Asa e!
VOX. [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 15:09
+15/21
In Ro toti politrucii lucreaza impecabil, si toti infractorii sunt nevinovati.
rar am
andrei1245 [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 15:28
+13/13
vazut un prim ministru atat de inept. si am avut o pe veorica. un izvor inepuizabil de cretini la varful statului. catzu se pregateste pt o cariera la bnr, la deschis usi coleg de birou cu veorica
Stil Dragnea
Godzillagrrr [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 15:58
+8/10
Dar mai nepriceput.
Numai
gigilu [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 16:26
+11/11
indispensabili in tara asta. Ma mir ca mai putem respira cand isi ia zborul vreunul. Oricum, pleaca intotdeauna la mai mult nu la mai putin.
ce comod pt tine
danton68 [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 16:28
+9/11
asta deja e un mic dictator !
excelent
nahir [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 17:26
+11/13
răspuns și chiar intelectual, care este.
Din ciclul :
Î : - câte 2 picioare are rața, d-le cîțu?
R : - Da, cum vă spuneam, anul ăsta va fi o creștere economică negativ-pozitivă la culesul de cocostârci.
exact !
sfarleaza [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 17:42
+4/6
Cum spune chiar acest Grivei, pe domnisoara o vom regasi in alta parte, pe post si mai gras platit, ca recompensa pentru linsul in coor bine executat in functia anterioara.
PM Cîțu este complet lipsit de demnitate
Rescator [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 18:10
+6/8
și onoare.În plus,ne minte zilnic cu determinare,
crezând în capul lui (în care duduie economia) că
suntem toți o turmă de cretini și numai EL,Marele
Oltean este *dăștept*.
tupeu ....
asada [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 18:24
+9/9
...si obraznicie cat cuprinde la acest maimutoi !!! Desigur individa isi facu treaba impecabil in ceia ce il priveste !!! Lichelismul este la el acasa in ograda fripturistului !!!
Clar, o recunostere a vinovatiei! Cui ii pasa?
mike123 [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 19:04
+3/7
"Şi-a îndeplinit atribuţiile de serviciu impecabil"
Deci, Catu si-a recunoscut vinovatia! Pe cind se sesizeaza DNA?
simplu
srpc [utilizator], Sâmbătă, 24 iulie 2021, 23:15
0/4
doar cand primeste ordin de la agentura cia de la Bucale
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Duminică, 25 iulie 2021, 8:16
+1/1
Am parere buna
PowerIon [utilizator], Marţi, 27 iulie 2021, 17:30
+1/1
despre olteni, dar cand dai de unu prost, e jale!
Se pare ca modelul lui in a da raspunsuri e Putin.
Ba nu, gresesc, nu se pare, e chiar Putin!